:: Fórumok :: Állandó kiállitásaink :: Archivum

<< Előző téma | Következő téma >>
Események 2006-tól
Moderátorok: Erno, admin
Szerző Üzenet
admin
v nov 03 2019, 10:45

Regisztrált tag #12
Regisztrált: szo márc 19 2011, 06:16
Üzenetek: 76
Szerkesztés alatt

2019 eseményei Katt ide!

2018 eseményei Katt ide!

2017 eseményei Katt ide!

2016 eseményei Katt ide!

2015 eseményei Katt ide!

2014 eseményei Katt ide!

2013 eseményei Katt ide!

2012 eseményei Katt ide!

2011 eseményei Katt ide!

2010 eseményei Katt ide!

2009 eseményei Katt ide!

2008 eseményei Katt ide!

2007 eseményei Katt ide!

2006 eseményei

------------------------------------------------------------------------------

.

2007 eseményei

Első ízben segített be múzeumunk a nyíregyházi régészeknek a csengeri hatás sanyikerti és recsigei részének terepbejárásában.

Októbertől kezdődött meg a Múzeum homlokzati részének nemesvakolattal történő felújítása, mely által a központ legszebb épületet lett.

A Csengerben évente megrendezett Amatőr Film és Videószemle résztvevői hangulatos bográcsolással zártak a múzeum udvarán ez évi találkozójukat augusztus 27-én.

2006 eseményei

November 1-én a Téli Tárlat keretében Medgyessy Zoltán csengeri festő képeiből nyitottunk kiállítást.

Május elején a Kastélydomb utcában Juhász János telkén földmunkák során előkerült az egykori Melith -várkastélyt övező vizesárok. A képeken is jó kivehető a beiszapolódott réteg, és a betöltési rész is. Az árkot és egyéb objektumokat a múzeum bemérte és ledokumentálta.

Májusban a bejárati lépcsőt csempével burkolták le, illetve Csengerben elsőként, a mozgáskorlátozottak számára akadálymentesített feljáró épült.

Február 11-én rendezte meg Csenger az I. Kistérségi Disznóvágást a Múzeum udvarán. A környező települések csapatai a felállított sátrakban készítették el a hagyományos, finom étkeket.

[ Módosítva v máj 24 2020, 03:21 ]
Vissza az elejére

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF