2020. jan.
  Könyvbemutató a Magyar Kultúra Napján
Tavaly év végén nagyon szép kiállítású kötet jelent meg nagy múltú mezővárosunk, Csenger történetéről. A körülbelül 700 oldalas könyv teljes egészében átfogja a település történetét az őskortól kezdve egészen mostanáig.

A számtalan színes fényképpel ellátott, mutatós kötet egyes fejezeteit a Jósa András Múzeum és a Megyei Levéltár szaktekintélyei írták a Csengeri Helytörténeti Gyűjtemény szakembereivel közösen.

A könyv főszerkesztője Istvánovits Eszter, a Jósa András Múzeum régésze, társszerkesztők Kujbusné dr. Mecsei Éva, a megyei levéltár vezetője, illetve Fábián László, a Csengeri Helytörténeti Gyűjtemény nyugalmazott igazgatója.

A könyvbemutató a Magyar Kultúra Napja apropóján, január 22-én, szerdán, délelőtt 10 órakor kerül megrendezésre a Csengeri Polgármesteri Hivatal Házasságkötő Termében. Minden érdeklődőt szeretettel várunk!